General information about Buyukada Hotels

Uygun fiyat, doğru kontenjan!

İstanbul'un en çekici ve cazip beldelerinde tatil keyfini yaşamak şimdi çok daha teknolojik! Tamamen yerli yazılım ve sermayeyle hayata geçirilen otel rezervasyon sistemi, seçkin ve modern konaklama merkezlerini bir araya getiriyor. İnternetten otel arama ve rezervasyon sürecini basitleştiren firmamız, doğru kontenjan ve atama performansıyla kullanıcı deneyimini yükseltiyor.

Fiyatları karşılaştır, seçimini yap!

Konaklama maliyetlerini en aza indirmek için birden fazla otel arasından bütçene uygun olanı seç! Otel rezervasyon sistemine dâhil edilen oteller arasındaki fiyatları karşılaştırarak, bütçene uygun olanı tercih edebilirsin. Ayrıca, internet üzerinden rezervasyon ve ödeme yapma kolaylığına da erişebilirsin. Konfor, ferahlık ve huzur.

Harika bir otel denetimi için aradığın burada! Otel arama sistemine dâhil edilen konaklama mekanları ve oteller, belirli standartları karşılayan ve müşteri deneyimine önem veren yerlerdir. Otel ve konaklama merkezlerinin görselleri, yorumları ve sunulan hizmetlerle ilgili profilini inceleyerek, kendiniz için ideal olanı seçebilirsiniz.

Erken davran, erken kazan

Rezervasyon avantajlarını yakalamak için tatil planını hemen yap! Otellerin doluluk oranlarının en az olduğu dönem içerisinde rezervasyon işlemlerini yaparak, daha uygun fiyata konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsin. Rezervasyon sistemi üzerinden yapılan otel tercih ve ödemeleri, kampanya ve indirim seçenekleriyle avantaj sağlıyor.

Misyon ilkeleri;

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'un Turizm rotası Büyükada otel ve konaklama merkezlerini tek bir ağda toplamak. Kullanıcılar için hızlı ve işlevsel bir rezervasyon sisteminin sürdürebilirliğini sağlamak.

Vizyon ilkeleri;

Büyükada otel ve konaklama merkezi arayanlar için yegâne marka haline gelmek. Sürekli gelişerek ve yenilerek, hitap edilen kitleyi arttırmak. İstanbul, Adalarını ve tabi ki Büyükada'yı daha fazla tanınması için çalışmak.Ödekal Otel Rezervasyon

نظام حجز فندقي آمن

حجز فنادق آيدر

ayderbooking.com

حجز فنادق أوزنجول

uzungolbooking.com
الحجز الآمن عبر الإنترنت
العملاء السعادة
أفضل سعر